Karta Rabatowa

W ramach projektu „MTB BESKIDY, czyli rowerem przez Europę – utworzenie i promocja transgranicznych tras kolarstwa górskiego – etap 3” Miasto Wisła wydało Rowerową Kartę Rabatową, która uprawnia do specjalnego 10% rabatu na usługi oferowane w różnych obiektach zlokalizowanych w mieście. Warunkiem jest aby obiekty te posiadały specjalny certyfikat, przyznawany przez burmistrza miasta. Jest to certyfikat „Miejsce Przyjazne Rowerzystom”.  Spis obiektów znaleźć można w zakładce „Miejsca Przyjazne Rowerzystom.”

Certyfikat otrzymują obiekty i punkty, które spełniają pewne kryteria ułatwiające podróżowanie rowerzystom, jak choćby np. zamykane pomieszczenie do przechowania rowerów, czy też możliwość umycia roweru i wyprania zabrudzonej odzieży kolarskiej.
Są to w szczególności obiekty noclegowe, ale również atrakcje turystyczne jak np. koleje linowe oraz obiekty gastronomiczne.

Rowerową Kartę Rabatową Miasta Wisła można otrzymać biorąc udział w imprezach rowerowych organizowanych w mieście, jak również w Centrum Informacji Turystycznej przy Pl.B.Hoffa 3.
W edycji 2014 wyprodukowano 5.000 szt. kart z datą ważności 30.06.2018r.

Karta jest dokumentem imiennym i jej użycie wymaga potwierdzenie tożsamości. Uprawnia ona do otrzymania rabatu dla 1 osoby.

           mtbbeskidy_karta_rabatowa-1                mtbbeskidy_karta_rabatowa-2